Урочистість Пресвятої Трійці

12 Червня 2022 | Оголошення

Поділіться цією статтею

Літургійний календар

Понеділок – Спомин св. Антонія

П’ятниця – спомин св. Альберта Хмельовського

Неділя – Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа

  1. З уваги на обставини війни треба слідкувати за оголошеннями у Фейсбуці.
  2. Дякуємо за прибирання, просимо 1 групу. Дякую за пожертви.
  3. Триваймо на молитві за мир – Розарій після Служб у понеділок, вівторок, в середу і суботу, у четвер, і неділю перед Службою. Протягом червня молимося Літанією до Пресвятого Серця Ісуса.
  4. У цьому тижні Служби згідно з графіком за винятком понеділка. В цей день чергове Фатімське Богослужіння о 18:00. Це також спомин св. Антонія – приносимо до посвячення лілії. У п’ятницю о 17:30 Хресна Дорога. У неділю  У наступну неділю Урочистість Пресвятого Тіла і Крові Христа. Свята Меса о 10.00, після неї процесія вулицями міста. Не буде Служби о 12.00. Сердечно запрошую дівчат до сипання квітів. Репетиція для них – у п’ятницюпісля Служби. Прошу також чоловіків щоб нести балдахін, старших дівчат до хоругви. Перший вівтар приготує ІІ і ІІІ група, другий – молодь, третій – VI група, четвертий ІV група. І група прибирає костел. Прошу тих, що готують вівтарі, щоб подумали про квіти. Бажано приготувати їх у суботу у костелі, а в неділю зранку лише винести.
  5. Світлиця в цьому тижні не працюватиме. Катехеза лише для групи, яка готується до І Причастя. Наших сестер в цьому тижні від вівторка до п’ятниці буде відвідувати Мати Генеральна.
  6. Троянди хай продовжують молитися за мир.
  7. . День народження в цьому тижні святкують: 13.06 – Марина Штрайсель, Любов Купчинська 14.06 – Галина Крук 15.06 –Ілона Бобанич 16.06 – Софія крук, Вікторія Бутвинник. Нехай Бог Вас благословить.
  8. Щодо умов в воєнному стані – Храм є відкритий на молитву. Пам’ятаймо, щоб зберігати спокій, надавати допомогу один одному та тим, котрі приїжджають до нас з території де йде боротьба. Пам’ятаймо про затемнення в час комендантської години, про виконування вказівок Цивільного Захисту. А основне – пам’ятаймо, що нашою найкращою зброєю є молитва та Євхаристія. Якщо хтось має якісь потреби – хай зголошується. В міру можливостей будемо допомагати.

Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Поділіться цією статтею

Залишити прохання до Ісуса Милятинського

Кожної пятниці є окреме Богослужіння до Ісуса Милятинського.
Тут можна залишити свої наміри: подяки,прохання, молитва за здоров’я, вирішення проблем, за живих та померлих.

Вам також може сподобатись

Свято Воздвиження Хреста Господнього 2021 року

Свято Воздвиження Хреста Господнього 2021 року

VII Тиждень виховання

VII Тиждень виховання

Паломництво у Більшівці 2021 року

Паломництво у Більшівці 2021 року

Внебовзяття Пресвятої Діви Марії

Внебовзяття Пресвятої Діви Марії