Паломництво у Більшівці 2022 року

17 Липня 2022 | Останні Новини

Поділіться цією статтею

Паломницька група з Кам’янки-Бузької до Більшівців розпочала своє мандрування ще у 2018 році. На той  час уже існували інші групи, які ходили з інших напрямків Львівської Архідієцезії. Незважаючи на це,  ідея нашого  паломницького шляху народилася в головах двох священиків, о. Станіслава з Лопатина і о. Григорія з Кам’янка-Бузької. Вони вирішили створити нову групу, яка буде йти до Cанктуарію Матері Божої Миру та Поєднання у Більшівці саме з Кам’янка–Бузької. Ця ідея отримала благословення від митрополита львівського, Архієпископа Мечислава Мокшицького. Перше паломництво у Більшівці з Кам‘янки вийшло  10 липня 2018р. Група з 30 людей дійшла до Санктуарію у Більшівцях 14 липня 2018р. Заохочені успіхом організатори групи вирішили, що також в наступних роках буде продовжуватися цей вид «реколекції в дорозі». З кожним роком кількість осіб у паломництві збільшується.

В 1-й день паломництва  був пройдений шлях з Кам’янки-Бузької до Буська. Ми розпочали нашу мандрівку о 7:00 Святою Месою у Санктуарії Вмираючого Ісуса Милятинського . Після сніданку вирушили в дорогу через Тадані, Стрептів (дякуємо парафіянам парафії свв. Косми і Дамʼяна УГКЦ, які прийняли нас на відпочинок та обід) до Буська, де зустріли нас отці Салетинці, а брат Тадей пригостив нас смачним бігосом. В день спека, під вечір – сильний дощ, який змив пилюку.

2-й день почався з Євхаристії у Буську, в парафії Святого Станіслава, після Літургії та сніданку ми вирушили в дорогу через Красне, щоб дійти в Гологори, де ми ночували в школі. Дякуємо парафії в Буську, дякуємо нашим добродіям, котрі зі Львова привезли нам вечерю!

3-го дня після сніданку (дякуємо мешканцям Гологорів та родичам сестри Лауренти!) ми вирушили в найдовшу дорогу. Майже 36 км, чудові краєвиді, прекрасна погода. Дякуємо настоятелям і парафіям в Чемеринцях та Дунаєві з прийняття, парафії УГКЦ та школі в Нараєві за ночівлю.

4-й день це траса з Нараєва до Верхньої Липиці  – 24 кілометри. Це найкоротший шлях, з Нараєва до Верхньої Липиці, однак наповнений навчанням, молитвою, розважанням Хресної дороги. Нашу дорогу ми розпочали молитвою Малих Годин в церкви разом з отцем Василем. Під час мандрівки темою науки було місце Марії під хрестом. В дорозі відвідав нас Архієпископ Мечислав Мокшицький, а вечірню Літургію відправив єпископ Едвард. Після Меси відбулося благословення «першачків», котрі тільки що вступили в число паломників групи бл. Якова Стрепи. Дякуємо пані Надії та працівникам школи в Верхній Липиці за велике серце!

В останній, 5-й день паломницька група пройшла 24 кілометри. Останній день це день вдячності за можливість реколекцій в дорозі, день примирення з ближніми та зустрічі у Більшівцях.

Особлива подія це спільна Євхаристія в Санктуарії разом з іншими групами паломників. Дякуємо Богові за цей чудовий час.

Запрошуємо до перегляду світлин на нашій паломницькій сторінці у Facebook:
Паломницька Група бл. Якова Стрепи

Поділіться цією статтею

Залишити прохання до Ісуса Милятинського

Кожної пятниці є окреме Богослужіння до Ісуса Милятинського.
Тут можна залишити свої наміри: подяки,прохання, молитва за здоров’я, вирішення проблем, за живих та померлих.

Вам також може сподобатись

Послання Єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні з нагоди Свята Святого Сімейства

Послання Єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні з нагоди Свята Святого Сімейства

Меджугор’є 14-21 вересня

Меджугор’є 14-21 вересня

1 Вересня – новий навчальний рік нехай розпочнеться з Богом

1 Вересня – новий навчальний рік нехай розпочнеться з Богом

Свято св. Миколая у Парафії Успіння ПДМ-Санкутуарію Вмираючого Ісуса Милятинського 2022 року

Свято св. Миколая у Парафії Успіння ПДМ-Санкутуарію Вмираючого Ісуса Милятинського 2022 року