Паломництво у Більшівці 2021 року

11 Липня 2021 | Останні Новини

Поділіться цією статтею

Паломницька група з Кам’янки-Бузької до Більшівців розпочала своє мандрування ще у 2018 році. На той  час уже існували інші групи, які ходили з інших напрямків Львівської Архідієцезії. Незважаючи на це,  ідея нашого  паломницького шляху народилася в головах двох священиків, о. Станіслава з Лопатина і о. Григорія з Кам’янка-Бузької. Вони вирішили створити нову групу, яка буде йти до Cанктуарію Матері Божої Миру та Поєднання у Більшівці саме з Кам’янка–Бузької. Ця ідея отримала благословення від митрополита львівського, Архієпископа Мечислава Мокшицького. Перше паломництво у Більшівці з Кам‘янки вийшло  10 липня 2018р. Група з 30 людей дійшла до Санктуарію у Більшівцях 14 липня 2018р. Заохочені успіхом організатори групи вирішили, що також в наступних роках буде продовжуватися цей вид «реколекції в дорозі». В наступному році група збільшилася до 60 осіб. У 2020 році через обмеження карантину пішли лише представники духовенства і декілька світських осіб.

2021 рік був особливим, тому що можна було без перешкод мандрувати. Кількість учасників зросла до 90 осіб. В цьому числі було 6 священиків – серед них один отець з Греко-католицької Церкви, 4 сестри монахині, 2 семінаристів. За організаційну сторону відповідала музична група, лікар і водії. Для обслуговування паломництва призначено 2 автомобілі. Паломники походили з різних парафій, не тільки нашої архідієцезії. Разом йшли люди з Кривого Рогу, Кам’янки-Бузької, Добротвору, Рудок, Бродів, Стоянова, Рави-Руської, Львова, Великосілок, Нового Яричева, Червонограду, Сокаля та Золочева. Основною темою конференції протягом 5 днів було розважання  життя Святого Йосипа, так як паломництво відбулося в році святого Обручника ПДМ.

Паломництво розпочалося о 7:00 із  Святої Меси в нашому Санктуарії. Паломники приїзджали перед Службою, щоб зареєструватися, отримати відповідні паломницькі матеріали та приготуватися до Літургії. Під час Євхаристії проповідь скерував отець Якуб з Нового Яричева.

В 1-й день паломництва  подолано 30 кілометрів з Кам’янки-Бузької до Буська. Там група паломників знайшла ночівлю у спортивному комплексі та у парафіян. 2-й день почався з Євхаристії у Буську, в парафії Святого Станіслава, після Літургії та сніданку ми вирушили в дорогу, котра також мала 30 кілометрів. Цього дня відвідав нашу групу архієпископ Мечислав Мокшицький. Ночували у школі в Гологорах. 3-го дня відправили Святу Месу в школі і вирушили в найдовший етап дороги — 36 кілометрів до Нараєва. Там знайшли гостину в школі та греко-католицької парафії. 4-й день це траса з Нараєва до Верхньої Липиці  – 24 кілометри. Останній відрізок дороги пройшов разом з нами єпископ Едвард Кава, котрий на закінчення дня звершив для нас Євхаристію. В останній, 5-й день паломницька група пройшла 24 кілометри.

Важко описати духовні враження і плоди паломництва. Дорога вчить нас чим є Церква, як Бог діє в нас, Як Бог опікується нами. Ми зустріли багато доброзичливих людей, котрі у різний спосіб допомагали нам пройти цей нелегкий шлях. Маємо надію, що в наступний рік буде ще краще. Нехай у  цьому допоможе святий Яків, покровитель нашої групи. 

Запрошуємо до перегляду світлин на нашій паломницькій сторінці у Фейсбуці.  https://www.facebook.com/palomnyckagrupajakobastrepy

Поділіться цією статтею

Залишити прохання до Ісуса Милятинського

Кожної пятниці є окреме Богослужіння до Ісуса Милятинського.
Тут можна залишити свої наміри: подяки,прохання, молитва за здоров’я, вирішення проблем, за живих та померлих.

Вам також може сподобатись

Паломництво у Більшівці 2021 року

Паломництво у Більшівці 2021 року

Свято Воздвиження Хреста Господнього 2021 року

Свято Воздвиження Хреста Господнього 2021 року

Пальмова неділя у парафії Успіння ПДМ Санктуарію Вмираючого Ісуса Милятинського 2023 року

Пальмова неділя у парафії Успіння ПДМ Санктуарію Вмираючого Ісуса Милятинського 2023 року

XXII День молоді

XXII День молоді