Оголошення XXVII Неділя Звичайного Періоду

03 Жовтня 2022 | Оголошення

Поділіться цією статтею

Літургійний календар

 • Вівторок – спомин св. Франциска Ассізького
 • Середа – спомин св. Фаустини – вшанування мощей
 • П’ятниця – спомин ПДМ Розарія
 1. З уваги на обставини війни треба слідкувати за оголошеннями у Фейсбуці.
 2. Після Служби благословення дітей, молоді, матерів. Сердечно вітаю всіх вчителів, вихователів з Вашим святом!
 3. Дякуємо за прибирання, просимо 5 групу. Дякую за пожертви.
 4. Служби в цьому тижні згідно з графіком. І четвер та п’ятниця місяця. У четвер Служба Божа з молитвами про зцілення. У п’ятницю від 9:00 відвідини хворих, від 17:00 сповідь.
 5. У неділю зміна таємниць Розарію. Розарій та Літургію провадить Троянда св. Анни. Після Служби о 10:00 – зустріч для троянд.
 6. Ми розпочинаємо жовтень – місяць молитви Розарієм. Наші єпископи скерували до нас звернення: Всечесні Отці та Богопосвячені Особи! Улюблені у Христі Брати і Сестри! Війна Росії проти Україні, яку вже так довго і виснажливо переживаємо, не вщухає. В останні дні, наростання воєнного конфлікту, звертає нашу увагу на потребу посилення молитви про завершення війни та про мир у нашій країні! Тому розпоряджаємось, щоб весь жовтень, який присвячений в особливий спосіб Марії Цариці Розарію, у кожному храмі, спільноті та родині, молитись молитвою Святого Розарію (спільно або особисто) в намірі миру в нашій країні. Також проголошуємо кожну п’ятницю жовтня днем посту на хлібі та воді для всіх католиків латинського обряду на всій території України, у тому ж намірі. Просимо також долучитись до спільної молитви та посту всіх віруючих в Бога та людей доброї волі, адже молитва – це сила миру скерована на перемогу над темрявою війни. Дякуємо всім вам за витривалість у молитві та за жертовне служіння ближнім. Залишаючись у молитовній єдності з Вами прийміть на цю духовну боротьбу наше пастирське благословення.
 1. Запрошую до молитви Розарієм. Розарій після Служб в понеділок, вівторок, середу і суботу, у четвер та п’ятницю (замість хресної дороги) – перед Службою. У вівторок запрошую батьків дітей, які ходять на катехезу, в кожний четвер молодь від 7го до 9-го класу, в пятницю – членів троянд Живого Розарію, у суботу дітей після І Причастя.
 2. Світлиця вже працює від понеділка. Запрошую на катехезу у середу на 15:00 наймолодшу групу, на 16:00 – дітей після Причастя. 7-9 клас – у п’ятницю о 16:00.
 3. День народження в цьому тижні святкують: 02.10 – Марта Бобрик, Тереза Баришнікова; 03.10 – Олександр Штрайсель; 6.10 –Яніна Крук, Владислав Язеницький. Нехай Бог Вас благословить.
 4. У суботу в Санктуарії ПДМ Розарія в Рудках відбудеться з’їзд учасників Троянд Живого Розарію. Хто би мав бажання поїхати – прошу зголоситися найпізніше до вівторка. В залежності від кількості бажаючих зорганізуємо відповідній транспорт.
 5. Є вже календарі на новий рік та Слово між нами – можна забрати з закристії.

Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Поділіться цією статтею

Залишити прохання до Ісуса Милятинського

Кожної пятниці є окреме Богослужіння до Ісуса Милятинського.
Тут можна залишити свої наміри: подяки,прохання, молитва за здоров’я, вирішення проблем, за живих та померлих.

Вам також може сподобатись

Послання Єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні з нагоди Свята Святого Сімейства

Послання Єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні з нагоди Свята Святого Сімейства

1 Вересня – новий навчальний рік нехай розпочнеться з Богом

1 Вересня – новий навчальний рік нехай розпочнеться з Богом

20-24 серпня Група молоді з Польщі працювала на цвинтарі у Таданях

20-24 серпня Група молоді з Польщі працювала на цвинтарі у Таданях

XXII День молоді

XXII День молоді