Обрати сторінку

Оголошення XІХ Неділя Звичайного Періоду

08 Серпня 2021

 1. Літургійний календар
  • Понеділок – Свято св. Терези Бенедикти від Хреста
  • Вівторок –  Свято св. Лаврентія
  •  Середа –  спомин св. Клари
  • Субота –  спомин св. Максиміліана Марії Кольбе
 2. Дякуємо за прибирання, просимо 4 групу. Дякую за пожертви.
 3. Служби Божі в цьому тижні без змін. Повертається суботня Служба о 18:00, котра є вже Службою неділі. 
 4. Намір для троянд – папський намір на серпень: Молімося за Церкву, аби отримала від Святого Духа благодать і сили реформуватися в світлі Євангелія».
 5. В цьому тижні запрошую на Фатімське Богослужіння у п’ятницю о 18:00. В п’ятницю не буде хресної дороги Богослужіння до Ісуса Милятинського буде перед Месою. Ця Служба буде подячною Службою за перші обіти с. Анастасії, нашої парафіянки. Будемо молитися за Нею, щоб зростала в цьому покликанні, яким Бог Її обдарував. Служба подячна в Її рідних Таданях буде у неділю о 14:00. 
 6. У наступну неділю є Урочистість Внебовзяття (Успіння) Пресвятої Діви Марії – це свято є нашим Парафіяльним відпустом. Сердечно запрошую Всіх на відпустову Святу Месу о 18:00, з участю священиків і сестер нашого деканату. Буде додаткова Служба о 10.00, але основною є Відправа о 18:00. Ця година є для того, щоб отці могли відправити Служби у себе і приїхати до нас. Прошу дівчат до хорунгві, чоловіків щоб нести балдахін під час процесії. Хто має бажання пожертвувати на квіти для декорації – прошу пожертви давати с. Антонії. 
 7. День народження в цьому тижні святкують: 09.08 – Лена Шиць 10.08 – Володимир Геличак 11.08 – Гладчук Ігор, Надія Лизун Нехай Бог Вас благословить.  

Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Вам також може сподобатись

Оголошення XVІ Неділя Звичайного Періоду

Оголошення XVІ Неділя Звичайного Періоду

Оголошення ХХХI Неділя Звичайного Періоду

Оголошення ХХХI Неділя Звичайного Періоду

Оголошення V Неділя Великодня

Оголошення V Неділя Великодня