Обрати сторінку

Оголошення VIII Неділя Звичайного Періоду

27 Лютого 2022

  1. Дякуємо за прибирання, просимо 4 групу. Дякую за пожертви.
  2. З уваги на обставини треба слідкувати за оголошеннями у Фейсбуці. Служби будуть поки що в нормальному режимі. Не буде реколекції – перенесемо на спокійніший час.
  3. У середу розпочинається Великий Піст, час приготування до святкування Пасхи. Служба Божа з благословенням попелу і посипанням ним голів о 8:00 та 18:00. Заохочую до свідомого прожиття цього періоду, до добрих постанов, до участі в хресних дорогах, до абстиненції. У середу всіх від 14 р. життя обов’язує якісний піст (утримання від м’яса), а від 18 до 60 р. життя – кількісний піст (3 рази у день). Жертвуймо цей піст за мир.  Кожної неділі перед Службою Гіркі Жалі. Кожної п’ятниці хресна дорога. В великому Пості буде зміна – Богослужіння До Ісуса Милятинського буде перед Службою о 17:45. О 18:00 Євхаристія і після неї Хресна Дорога. Від середи до неділі молимося про духа навернення та покаяння. 
  4. У цьому тижні І четвер, п’ятниця, субота і неділя місяця. У четвер Служба Божа з молитвами про зцілення. У п’ятницю виїзд до хворих від 9:00, сповідь від 17:00. У суботу Служба Божа з розарієм о 9:00, після неї продовження відвідування хворих. У неділю благословення дітей, молоді та матерів, які чекають на народження дітей. 
  5. День народження в цьому тижні святкують 28.02 –Роман Муляр 29.02 – Марія Демська 1.03 Вікторія Боднар 4.03 Мирослава Федоренко 06.03 Олександр Варварський, Роман Маліновський, Нехай Бог благословить!
  6. Що до умов в воєнному стані – Храм є відкритий на молитву, хто має потребу сповіді – я на місці. Костел підключений до систему Цивільного Захисту – дзвони можуть дзвонити в час алярму. Пам’ятаймо, щоб зберігати спокій, надавати допомогу один одному та тим, котрі приїдуть до нас з території де іде боротьба. Про затемнення в час комендантської години, про виконування вказівок Цивільного Захисту. А основне – пам’ятаймо, що нашою найкращою зброєю є молитва та Євхаристія.

Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Вам також може сподобатись

Оголошення ХХІІІ Неділя Звичайного Періоду

Оголошення ХХІІІ Неділя Звичайного Періоду

Оголошення ХХIХ Неділя Звичайного Періоду

Оголошення ХХIХ Неділя Звичайного Періоду

З нагоди 30 річниці Незалежності України

З нагоди 30 річниці Незалежності України