Оголошення Неділя Воскресіння Господнього

17 Квітня 2022 | Оголошення

Поділіться цією статтею
  1. З уваги на обставини війни треба слідкувати за оголошеннями у Фейсбуці.  
  2. Дякуємо за прибирання, просимо 5 групу. Дякую за пожертви. Дякую тим, хто в часі Пасхального Тридення служив, хорові за спів, сестрам за декорації та підтримку, тим хто помагав в декорації, всім, хто був на Літургіях, Адорації. 
  3. Сьогодні Свята Меса ще о 12:00, у Таданях о 10:00. До наступної Неділі триває Октава – 8 святкових днів. Кожний з них є як неділя, запрошую до участі в Літургіях. Після Служб будемо молитися Новенною перед Урочистістю Божого Милосердя. Розпочинаємо Пасхальний час – 50 днів радості Воскресіння. Триваймо з Ісусом Воскреслим на молитві за мир. 
  4. Завтра другій день Свят, Служба о 10:00. В інші дні  – згідно з графіком, окрім четверга – Свята Меса о 8:00. В пасхальному часі заміст Хресної Дороги у п’ятницю перед Службою о 17:30 буде виставлення Святих Дарів та Розарій. У наступну Неділю Урочистість Божого Милосердя. Не буде вже Служб у суботу о 18:00
  5. Світлиці та катехез в цьому тижні не має.
  6. День народження в цьому тижні святкують: 18.04 – Роман Гриньо 9.04 –Світлана Сливченко, о. Віктор Стахув, Божена Геличак 21.04 –Любомир Заєць 22.04 –Юрій Самсін. Нехай Бог Вас благословить. 
  7. Що до умов в воєнному стані – Храм є відкритий на молитву. Костел підключений до систему Цивільного Захисту – дзвони можуть дзвонити в час алярму. Пам’ятаймо, щоб зберігати спокій, надавати допомогу один одному та тим, котрі приїдуть до нас з території де іде боротьба. Пам’ятаймо про затемнення в час комендантської години, про виконування вказівок Цивільного Захисту. А основне – пам’ятаймо, що нашою найкращою зброєю є молитва та Євхаристія. Якщо хтось має якісь потреби – хай зголошується. В міру можливостей будемо допомагати. 

Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Поділіться цією статтею

Залишити прохання до Ісуса Милятинського

Кожної пятниці є окреме Богослужіння до Ісуса Милятинського.
Тут можна залишити свої наміри: подяки,прохання, молитва за здоров’я, вирішення проблем, за живих та померлих.

Вам також може сподобатись

Пальмова неділя у парафії Успіння ПДМ Санктуарію Вмираючого Ісуса Милятинського 2023 року

Пальмова неділя у парафії Успіння ПДМ Санктуарію Вмираючого Ісуса Милятинського 2023 року

“Канікули з Богом” у Яремчі

“Канікули з Богом” у Яремчі

Внебовзяття Пресвятої Діви Марії

Внебовзяття Пресвятої Діви Марії

Паломництво у Більшівці 2022 року

Паломництво у Більшівці 2022 року