Оголошення Неділя Святого Сімейства

26 Грудня 2021 | Оголошення

Поділіться цією статтею

Літургійний календар

– Понеділок – свято св. Йоана Апостола

– Вівторок – свято свв. Невинних Немовлят

– Субота – Урочистість Пресвятої Богородиці Діви Марії.

1. Дякую за прибирання храму, за декорації та встановлення ялинок, за спільне святкування, за пожертви. До прибирання у цьому тижні прошу 1 групу – прибирання у четвер. 

2. Катехези для дітей та молоді не буде. Світлиця не працюватиме. У понеділок, вівторок і середу Служби о 8:00. В понеділок свято св. Йоана Апостола – посвячення вина. У четвер Служба Божа о 18.00. Не буде Адорації Святих Дарів. УП’ятницю Служба Божа на закінчення Старого Року о 10.00. О 23.00 Виставлення Святих Дарів. О півночі запрошуємо бажаючих спільно зустріти Новий Рік на Службі Божій. Уділяю диспензи від посту в п’ятницю всім парафіянам та всім перебуваючим на території парафії. 

3. У Суботу Урочистість ПДМ Богородиці, Свята Меса о 12.00, у Таданях о 14.00. Ця Урочистість є обов’язковою для Католиків Римського Обряду, можна бути на Службі або у ночі, або у день. Це також іменини архієпископа Мечислава – пам’ятаймо про нього в молитвах.

4. В цьому тижні перша Субота та Неділя місяця. У неділю благословення дітей, молоді, матерів що чекають на народження дитини. 

5. У зв’язку з епідемією – прошу дотримуватися всіх правил гігієни, безпеки. Прошу, щоб  дотримуватися дистанції в костелі, користатися антисептиком, використовувати маски. Сповідь – в сповідальниці, але в масках! 

6. День народження в цьому тижні святкують: 27.12 – Яна Шевчук 30.12 Патрик Братек 01.01 –  Ян Лапка, Марія Борисенко, Оксана Білецька. Нехай Господь Вам благословить!

Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Поділіться цією статтею

Залишити прохання до Ісуса Милятинського

Кожної пятниці є окреме Богослужіння до Ісуса Милятинського.
Тут можна залишити свої наміри: подяки,прохання, молитва за здоров’я, вирішення проблем, за живих та померлих.

Вам також може сподобатись

Свято Воздвиження Хреста Господнього 2022 року

Свято Воздвиження Хреста Господнього 2022 року

Урочистість Всіх Святих 2022 року

Урочистість Всіх Святих 2022 року

Внебовзяття Пресвятої Діви Марії

Внебовзяття Пресвятої Діви Марії

Паломництво у Більшівці 2021 року

Паломництво у Більшівці 2021 року