Обрати сторінку

Оголошення ХХХI Неділя Звичайного Періоду

31 Жовтня 2021

 1. Літургійний календар
  • Понеділок – Урочистість Всіх Святих;
  • Вівторок – Спомин Всіх Вірних Померлих;
  • Четвер – спомин св. Карла Борромея.
 2. Дякуємо за прибирання, просимо 5 групу. Дякуємо за всі пожертви. 
 3.  У цьому тижні: у понеділок 1 листопада – Урочистість Всіх Святих. Це одне з найбільших свят в нашому обряді. Служба о 10:00 в костелі та о 15:00 на цвинтарі з молитвою за померлих. У вівторок 2 листопада спомин Всіх Вірних Померлих. Служба Божа о 8:00 і 1800 (разом з вечірню за померлих). О 17:30 Розарій за померлих. Служба у Таданях  14:00. У цьому тижні Служби в нормальному порядку. Є канікули, тому світлиця не працює, але катехези будуть.
 4.  І четвер, п’ятниця, субота та неділя місяця. У четвер Служба Божа з молитвами про зцілення. У п’ятницю виїзд до хворих о 9:00, сповідь від 17:00. У суботу Служба Божа з розарієм о 9:00. У неділю благословення дітей, молоді та вагітних матерів. О 12:00 Служба для дітей та молоді. 
 5. Від 1 до 8 листопада за відвідини цвинтаря і молитву за померлих можна отримати повний відпуст, в наступні дні – частковий. Картки з іменами та прізвищами померлих будемо читати під час Розарія від 1 -го до 8-го кожного дня, в наступні дні перед вечірніми Службами і у неділю. Якщо їх буде більше, будемо ділити на дві частини, щоб надмірно не розтягувати молитву. В кожний вівторок листопада буде правитися Служба Божа з вечірньою за всіх померлих згадуваних у випомінках.
 6. Просимо дотримуватися дистанції у храмі, користатися антисептиком та масками, особливо коли є більше людей. Світлиця працює в нормальному порядку. Що до катехез – якщо батьки вважають, що діти здорові, то запрошую. 
 7. У четвер – іменини с. Кароліни.
 8. У наступну неділю змінюємо час на зимовий.
 9. Є вже Євангеліє на кожний день – ціна 100 грн.
 10. День народження в цьому тижні святкують: 02.11 – Одарка Демська 04.11 – с. Ришарда. Нехай Бог Вас благословить. 

Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Вам також може сподобатись

Оголошення XVІІІ Неділя Звичайного Періоду

Оголошення XVІІІ Неділя Звичайного Періоду

Оголошення IIІ Неділя Адвенту

Оголошення IIІ Неділя Адвенту

Оголошення ІV Неділя Звичайного Періоду

Оголошення ІV Неділя Звичайного Періоду