Обрати сторінку

Оголошення ХХІІ Неділя Звичайного Періоду

29 Серпня 2021

 1. Літургійний календар
  • Четвер – І Четвер місяця
  • П’ятниця – Спомин св. Григорія Великого, І п’ятниця
  • Субота – І субота місяця
 2. Дякуємо за прибирання, просимо 1 групу. Дякуємо за всі пожертви. 
 3. Служби Божі в цьому тижні згідно з нормальним графіком. В цьому тижні І четвер, п’ятниця, субота та неділя місяця. У четвер Служба Божа з молитвами про зцілення. У п’ятницю виїзд до хворих о 9.00, сповідь від 17.00. У суботу Служба Божа з розарієм о 9.00. Після неї виїзд до хворих. У неділю благословення дітей, молоді та вагітних матерів. 
 4. День народження в цьому тижні святкують: 30.08 –Антон Сухомел 01.09 – Тетяна Демська 03.09 –Ліза Піддубна 05.09 – Богдана Білецька. Нехай Бог Вас благословить. 
 5. 4 вересня 2021 року ми вже втретє відзначатимемо Всеукраїнський день молитовної пам’яті постраждалих за віру у ХХ столітті, який Конференція Єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні затвердила у березні 2019 року. Щиро запрошуємо пережити цю подію у Тиврові на Вінничині, де розташований Санктуарій Пресвятої Божої Матері Тиврівської та мучеників за віру. У цьому місці будемо спільно молитися та пройдемо Хресною дорогою мучеників ХХ століття, цього року по-особливому вшановуючи Святого Йосифа.
 6. Шлюб мають намір взяти Зігмунт Володимир Ігорович, наш парафіянин і Стецьків Тетяна Миколаївна з Калуша, греко-католичка. Хто б знав про можливі перешкоди, є зобов’язаний повідомити про це в парафіяльному офісі. 

Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Вам також може сподобатись

1 Вересня – новий навчальний рік нехай розпочнеться з Богом

1 Вересня – новий навчальний рік нехай розпочнеться з Богом

Оголошення ХХVIII Неділя Звичайного Періоду

Оголошення ХХVIII Неділя Звичайного Періоду

Оголошення ІІ Неділя Звичайного Періоду

Оголошення ІІ Неділя Звичайного Періоду