Оголошення IV Неділя Великого Посту

28 Березня 2022 | Оголошення

Поділіться цією статтею
  1. Дякуємо за прибирання, просимо 2 групу. Дякую за пожертви. Пожертви на квіти до Божого Гробу можна складати до с. Антонії.
  2. З уваги на обставини треба слідкувати за оголошеннями у Фейсбуці. Служби будуть поки що в нормальному режимі. У понеділок вівторок, середу і суботу після Служб а в четвер перед Службою – Розарій за мир. У середу додатково Служба Божа для дітей, котрі ходять до світлиці і на катехезу. 
  3. У цьому тижні І п’ятниця, субота і неділя місяця. У п’ятницю виїзд до хворих від 9:00, сповідь від 17:00. У суботу Служба Божа з розарієм о 9:00, після неї продовження відвідування хворих. У неділю благословення дітей, молоді та матерів, які чекають на народження дітей. Від наступної неділі закриваємо в храмі і домах хрести. 
  4. День народження в цьому тижні святкують: 29.03 –Вікторія Макар, 30.03 – Олексій Пахалюк, 01.04 Галина Войцєска, Борис Зіблікевич 03.04 – Христина Беднарська, Світлана Шевчук. Нехай Бог благословить!
  5. Що до умов в воєнному стані – Храм є відкритий на молитву, хто має потребу сповіді – я на місці. Костел підключений до систему Цивільного Захисту – дзвони можуть дзвонити в час алярму. Пам’ятаймо, щоб зберігати спокій, надавати допомогу один одному та тим, котрі приїдуть до нас з території де іде боротьба. Про затемнення в час комендантської години, про виконування вказівок Цивільного Захисту. А основне – пам’ятаймо, що нашою найкращою зброєю є молитва та Євхаристія.
  6. Якщо хтось має якісь потреби – хай зголошується. В міру можливостей будемо допомагати. Прошу забрати пакети допомоги тих, хто ще цього не зробив. 

Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Поділіться цією статтею

Залишити прохання до Ісуса Милятинського

Кожної пятниці є окреме Богослужіння до Ісуса Милятинського.
Тут можна залишити свої наміри: подяки,прохання, молитва за здоров’я, вирішення проблем, за живих та померлих.

Вам також може сподобатись

“Канікули з Богом” у Яремчі

“Канікули з Богом” у Яремчі

20-24 серпня Група молоді з Польщі працювала на цвинтарі у Таданях

20-24 серпня Група молоді з Польщі працювала на цвинтарі у Таданях

Урочистість Всіх Святих 2022 року

Урочистість Всіх Святих 2022 року

Паломництво у Більшівці 2022 року

Паломництво у Більшівці 2022 року