Обрати сторінку

Оголошення IV Неділя Великого Посту

28 Березня 2022

  1. Дякуємо за прибирання, просимо 2 групу. Дякую за пожертви. Пожертви на квіти до Божого Гробу можна складати до с. Антонії.
  2. З уваги на обставини треба слідкувати за оголошеннями у Фейсбуці. Служби будуть поки що в нормальному режимі. У понеділок вівторок, середу і суботу після Служб а в четвер перед Службою – Розарій за мир. У середу додатково Служба Божа для дітей, котрі ходять до світлиці і на катехезу. 
  3. У цьому тижні І п’ятниця, субота і неділя місяця. У п’ятницю виїзд до хворих від 9:00, сповідь від 17:00. У суботу Служба Божа з розарієм о 9:00, після неї продовження відвідування хворих. У неділю благословення дітей, молоді та матерів, які чекають на народження дітей. Від наступної неділі закриваємо в храмі і домах хрести. 
  4. День народження в цьому тижні святкують: 29.03 –Вікторія Макар, 30.03 – Олексій Пахалюк, 01.04 Галина Войцєска, Борис Зіблікевич 03.04 – Христина Беднарська, Світлана Шевчук. Нехай Бог благословить!
  5. Що до умов в воєнному стані – Храм є відкритий на молитву, хто має потребу сповіді – я на місці. Костел підключений до систему Цивільного Захисту – дзвони можуть дзвонити в час алярму. Пам’ятаймо, щоб зберігати спокій, надавати допомогу один одному та тим, котрі приїдуть до нас з території де іде боротьба. Про затемнення в час комендантської години, про виконування вказівок Цивільного Захисту. А основне – пам’ятаймо, що нашою найкращою зброєю є молитва та Євхаристія.
  6. Якщо хтось має якісь потреби – хай зголошується. В міру можливостей будемо допомагати. Прошу забрати пакети допомоги тих, хто ще цього не зробив. 

Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Вам також може сподобатись

Оголошення I Неділя Адвенту

Оголошення I Неділя Адвенту

З нагоди 30 річниці Незалежності України

З нагоди 30 річниці Незалежності України

Оголошення ХХІ Неділя Звичайного Періоду

Оголошення ХХІ Неділя Звичайного Періоду