Оголошення IV Неділя Великодня

08 Травня 2022 | Оголошення

Поділіться цією статтею

Літургійний календар

П’ятниця- спомин Пресвятої Діви Марії Фатімської

– Середа – спомин св. Йозефа Себастіана Пельчара

– Субота – свято св. Матія Апостола

  1. З уваги на обставини війни треба слідкувати за оголошеннями у Фейсбуці.  
  2. Дякуємо за прибирання, просимо 2 групу. Дякую за пожертви. 
  3. Всіх мам вітаємо зі святом. Також сьогодні в Україні, так само як у світі, відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. Молимося за жертви війни, також просимо Бога про милосердя над нами та припинення теперішньої війни.
  4. . Триваймо з Ісусом Воскреслим на молитві за мир – Розарій після Служб у понеділок, вівторок, вереду і суботу, у четвер, п’ятницю і неділю перед Службою. Продовжуємо травневі богослужіння, у травні будемо співати Літанію до Матері Божої. Сьогодні розпочинаємо тиждень молитов за нові покликання.
  5. У цьому тижні Служби згідно з графіком. В пасхальному часі заміст Хресної Дороги у п’ятницю перед Службою о 17:30 буде виставлення Святих Дарів. Не буде вже Служб у суботу о 18:00
  6. Сердечно запрошуємо на Фатімське Богослужіння у п’ятницю, 13-го травня. О 17:30 буде виставлення Святих Дарів, Богослужіння до Ісуса Милятинського і Літанія до Матері Божої, о 18:00 Служба Божа і після неї процесія з фігурою ПДМ та Розарій. 
  7. Світлиця та катехеза в цьому тижні в нормальному порядку. 
  8. День народження в цьому тижні святкують: 10.05 – Василь Сирко 11.05 – Ігор Зигмунт 13.05 – Стефанія Демʼянська, Денис Гось, Орест Куртяк 14.05 –Надія Карпій, Ірина Стаднюк 15.05 – Мисак Ольга, Купчинська Ольга. Нехай Бог Вас благословить. 
  9. Що до умов в воєнному стані – Храм є відкритий на молитву. Костел підключений до систему Цивільного Захисту – дзвони можуть дзвонити в час алярму. Пам’ятаймо, щоб зберігати спокій, надавати допомогу один одному та тим, котрі приїдуть до нас з території де іде боротьба. Пам’ятаймо про затемнення в час комендантської години, про виконування вказівок Цивільного Захисту. А основне – пам’ятаймо, що нашою найкращою зброєю є молитва та Євхаристія. Якщо хтось має якісь потреби – хай зголошується. В міру можливостей будемо допомагати. 

Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Поділіться цією статтею

Залишити прохання до Ісуса Милятинського

Кожної пятниці є окреме Богослужіння до Ісуса Милятинського.
Тут можна залишити свої наміри: подяки,прохання, молитва за здоров’я, вирішення проблем, за живих та померлих.

Вам також може сподобатись

Урочистість Всіх Святих 2022 року

Урочистість Всіх Святих 2022 року

Свято Воздвиження Хреста Господнього 2022 року

Свято Воздвиження Хреста Господнього 2022 року

Свято Воздвиження Хреста Господнього 2021 року

Свято Воздвиження Хреста Господнього 2021 року

Внебовзяття Пресвятої Діви Марії

Внебовзяття Пресвятої Діви Марії