Оголошення IV Неділя Адвенту

19 Грудня 2021 | Оголошення

Поділіться цією статтею
  1. Дякую за прибирання храму, чоловікам за встановлення ялинок. До прибирання у цьому тижні прошу 6 групу – прибирання у четвер. 
  2. Для тих, хто хоче посповідатися перед Різдвом – у понеділок від 18.00 будемо чекати на Вас у сповідальницях разом з кс. Якубом з Яричева. 
  3. Катехези для дітей та молоді не буде. Світлиця працює до середи. Служби роратні у ПонеділокВівторок та Середу зранку о 7.30. Прошу батьків, щоб зголошуватися до приготування сніданку у понеділок і вівторок. У середу додатково Служба Божа о 15:00 і оплаткова зустріч для дітей, котрі ходять на катехезу до сестер. 
  4. У П’ятницю Вігілія Різдва Господнього, згідно з традицією зберігаємо у цей день піст від м’яса. О 8.00 остання адвентова Служба Божа. У Вечір сідаймо до урочистої вечері в наших домах, пригадую щоб зберегти християнський характер вечері – молитва, читання Святого Письма, ділення облаткою, спільне колядування, без алкоголю. У Таданях Пастирка о 21.00. У Кам’янці Пастирка о півночі. Після Пастирки – парафіяльне ділення оплаткою. Прошу, щоб під час скупчення людей на Пастирці вживати у храмі маску!
  5. У Суботу Різдво Христове, Свята Меса о 12.00, у Таданях о 10.00. Пригадую, що це обов’язкова урочистість – тобто кожний католик є зобов’язаний в цей день бути на Службі і стриматися від праці, яка не є необхідною. У неділю Свято Святого Сімейства. Під час Служб – відновлення обітниць шлюбу. Заохочую подружні пари до присутності. 
  6. В останні дні року – у п’ятницю 31 грудня – Служба на закінчення старого року о 10.00. Всіх бажаючих запрошую, щоб зустріти Новий Рік Службою Божою о півночі 31.12. У Суботу 1 січня Служба буде у Кам’янці о 12.00, в Таданях о 14.00, хто буде о півночі, то доповнить обов’язку Служби в Урочистість Богородиці. 
  7. Є вже «Євангеліє на кожний день», календарі на 2022, свічки Карітас. Також можна взяти собі оплатки. 
  8. У зв’язку з епідемією – прошу дотримуватися всіх правил гігієни, безпеки. Прошу, щоб дотримуватися дистанції в костелі, користатися антисептиком, використовувати маски. Сповідь – в сповідальниці, але в масках! 
  9. День народження в цьому тижні святкують: 22.12 Анна -Марія Гуца 23.12 – Зоряна Фришкевич. Нехай Господь Вам благословить!

Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Поділіться цією статтею

Залишити прохання до Ісуса Милятинського

Кожної пятниці є окреме Богослужіння до Ісуса Милятинського.
Тут можна залишити свої наміри: подяки,прохання, молитва за здоров’я, вирішення проблем, за живих та померлих.

Вам також може сподобатись

Паломництво у Більшівці 2021 року

Паломництво у Більшівці 2021 року

Внебовзяття Пресвятої Діви Марії

Внебовзяття Пресвятої Діви Марії

Свято Воздвиження Хреста Господнього 2022 року

Свято Воздвиження Хреста Господнього 2022 року

Урочистість Всіх Святих 2022 року

Урочистість Всіх Святих 2022 року