Оголошення IIІ Неділя Великого Посту

23 Березня 2022 | Оголошення

Поділіться цією статтею
  1. Дякуємо за прибирання, просимо 1 групу. Дякую за пожертви.
  2. З уваги на обставини треба слідкувати за оголошеннями у Фейсбуці. Служби будуть поки що в нормальному режимі. У понеділок вівторок, середу і суботу після Служб а в четвер перед Службою – Розарій за мир. В п’ятницю – Урочистість Благовіщення Господнього. Папа Франциск в цей день присвятить Росію та Україну Непорочному Серцю Пресвятої Діви Марії. Зробімо усе, щоб бути в цей день на Службі, прийняти Святе Причастя і таким чином доєднатися до молитовного щиту. Щоб дати можливість всім взяти участь в Службах, будуть одна Євхаристія о 8:00, після неї Розарій,  а друга о 18:00, а після неї Хресна Дорога. Під час Служб бажаючі  можуть скласти обітницю молитви за ненароджених дітей.
  3. Працює світлиця у сестер. У середу – катехеза для молодших груп о 15:00, у п’ятницю – для старшої групи о 16:00. В ночі з суботи на неділю міняємо час. 
  4. День народження в цьому тижні святкують: 22.03 – Тетяна Турчин 23.03 –Гелена Стаднюк 27.03 – Яніна Зігмунт, Богдана Мартинович. Нехай Бог благословить!
  5. Що до умов в воєнному стані – Храм є відкритий на молитву, хто має потребу сповіді – я на місці. Костел підключений до систему Цивільного Захисту – дзвони можуть дзвонити в час алярму. Пам’ятаймо, щоб зберігати спокій, надавати допомогу один одному та тим, котрі приїдуть до нас з території де іде боротьба. Про затемнення в час комендантської години, про виконування вказівок Цивільного Захисту. А основне – пам’ятаймо, що нашою найкращою зброєю є молитва та Євхаристія.
  6. Якщо хтось має якісь потреби – хай зголошується. В міру можливостей будемо допомагати. Прошу забрати пакети допомоги тих, хто ще цього не зробив. 

Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Поділіться цією статтею

Залишити прохання до Ісуса Милятинського

Кожної пятниці є окреме Богослужіння до Ісуса Милятинського.
Тут можна залишити свої наміри: подяки,прохання, молитва за здоров’я, вирішення проблем, за живих та померлих.

Вам також може сподобатись

VII Тиждень виховання

VII Тиждень виховання

Пальмова неділя у парафії Успіння ПДМ Санктуарію Вмираючого Ісуса Милятинського 2023 року

Пальмова неділя у парафії Успіння ПДМ Санктуарію Вмираючого Ісуса Милятинського 2023 року

Свято Воздвиження Хреста Господнього 2021 року

Свято Воздвиження Хреста Господнього 2021 року

Меджугор’є 14-21 вересня

Меджугор’є 14-21 вересня