Обрати сторінку

Оголошення III Неділя Великодня

02 Травня 2022

  1. З уваги на обставини війни треба слідкувати за оголошеннями у Фейсбуці.  
  2. Дякуємо за прибирання, просимо 1 групу. Дякую за пожертви. 
  3. . Триваймо з Ісусом Воскреслим на молитві за мир – Розарій після Служб у понеділок, вівторок, вереду і суботу, у четвер, п’ятницю і неділю перед Службою. Розпочинаємо сьогодні травневі богослужіння, у травні будемо співати Літанію до Матері Божої. 
  4. Сьогодні о 19:00 у православній Церкви екуменічна молитва за наших воїнів.
  5. У цьому тижні Служби згідно з графіком. В пасхальному часі заміст Хресної Дороги у п’ятницю перед Службою о 17:30 буде виставлення Святих Дарів та Розарій. Не буде вже Служб у суботу о 18:00
  6. І четвер, п’ятниця і субота місяця. У четвер Служба Божа і молитви про зцілення. У п’ятницю виїзд до хворих від 9:00, сповідь від 17:00. У суботу Служба Божа з розарієм о 9:00, після неї продовження відвідування хворих.
  7. Світлиця та катехеза в цьому тижні в нормальному порядку. 
  8. День народження в цьому тижні святкують: 05.05 – Марія Кравченко, Ірина Сушко 06.05 –Сергій Кіт 08.05 – Галина Беднарська. Нехай Бог Вас благословить. 
  9. Що до умов в воєнному стані – Храм є відкритий на молитву. Костел підключений до систему Цивільного Захисту – дзвони можуть дзвонити в час алярму. Пам’ятаймо, щоб зберігати спокій, надавати допомогу один одному та тим, котрі приїдуть до нас з території де іде боротьба. Пам’ятаймо про затемнення в час комендантської години, про виконування вказівок Цивільного Захисту. А основне – пам’ятаймо, що нашою найкращою зброєю є молитва та Євхаристія. Якщо хтось має якісь потреби – хай зголошується. В міру можливостей будемо допомагати.

Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Вам також може сподобатись

Оголошення ХХХ Неділя Звичайного Періоду

Оголошення ХХХ Неділя Звичайного Періоду

Оголошення IV Неділя Великодня

Оголошення IV Неділя Великодня

Оголошення V Неділя Великодня

Оголошення V Неділя Великодня