Обрати сторінку

Оголошення IIІ Неділя Адвенту

14 Грудня 2021

Літургійний календар

    –  Понеділок – спомин св. Луції

    -Вівторок – спомин св. Йоана від Хреста.

  Дякую за прибирання храму. Прошу про прибирання в цьому тижні 5 групу.  Дякую за пожертви.

Триває Адвент, період підготовки на пришестя Ісуса і підготовки до Свят Різдва. Заохочую до участі в Роратах. У Понеділок, Вівторок та Середу Служба Божа Роратня о 7:30, у п’ятницю о 18:00. До участі запрошуємо не тільки дітей, але кожного, хто хоче таким чином показати свою готовність на пришестя Ісуса. Від середи – початок Новенни Перед Різдвом Христовим. Рішенням Конференції Єпископів України третій тиждень Адвенту є тижнем молитов за християнське життя сімей. 

У суботу будемо ставити ялинки та шопку – чоловіків бажаючих помогти запрошуємо на 10.00.

Просимо дотримуватися дистанції у храмі, користатися антисептиком та масками, особливо коли є більше людей. Світлиця працює в нормальному порядку. Що до катехез – якщо батьки вважають, що діти здорові, то запрошую.

Є календарі на 2022 рік, та Євангеліє на кожний день, можна також придбати облатки та свічки на вігілійний стіл. Пригадую що купуючи свічку підтримуємо діяльність благодійної організації Карітас-Спес. 

Якщо хтось хоче допомогти в лікуванні нашої парафіанки, п. Данути Зіняр, може давати кошти або мені, або п. Терезі Баришніковій. Також с. Антонія збирає кошти на ялинки.

День народження в цьому тижні святкують: 14.12 – Олександра Гриньо, 16.12 –Олександр Бобрик 17.12 – Оксана Собків. Нехай Господь благословить! 

Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Вам також може сподобатись

Оголошення IIІ Неділя Великого Посту

Оголошення IIІ Неділя Великого Посту

Оголошення XV Неділя Звичайного Періоду

Оголошення XV Неділя Звичайного Періоду

Оголошення ХХІІ Неділя Звичайного Періоду

Оголошення ХХІІ Неділя Звичайного Періоду