Обрати сторінку

Оголошення II Неділя Великого Посту

16 Березня 2022

  1. Дякуємо за прибирання, просимо 6 групу. Дякую за пожертви.
  2. З уваги на обставини треба слідкувати за оголошеннями у Фейсбуці. Служби будуть поки що в нормальному режимі. У понеділок вівторок, середу і суботу після Служб а в четвер перед Службою – Розарій за мир. 
  3. Ми почали Великий Піст, час приготування до святкування Пасхи. Заохочую до свідомого прожиття цього періоду, до добрих постанов, до участі в хресних дорогах, до абстиненції. Кожної неділі перед Службою Гіркі Жалі. Кожної п’ятниці хресна дорога. В Великому Пості буде зміна – Богослужіння До Ісуса Милятинського буде перед Службою о 17:45. О 18:00 Євхаристія і після неї Хресна Дорога.
  4. З понеділка працює світлиця у сестер.
  5. День народження в цьому тижні святкують: 16.03 – Дмитро Штрайсель, 18.03 – Уляна Геличак 19.03 – Андрій Демський. Нехай Бог благословить!
  6. Що до умов в воєнному стані – Храм є відкритий на молитву, хто має потребу сповіді – я на місці. Костел підключений до систему Цивільного Захисту – дзвони можуть дзвонити в час алярму. Пам’ятаймо, щоб зберігати спокій, надавати допомогу один одному та тим, котрі приїдуть до нас з території де іде боротьба. Про затемнення в час комендантської години, про виконування вказівок Цивільного Захисту. А основне – пам’ятаймо, що нашою найкращою зброєю є молитва та Євхаристія.
  7. Якщо хтось має якісь потреби – хай зголошується. В міру можливостей будемо допомагати. 
  8. Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Вам також може сподобатись

Оголошення ХХІV Неділя Звичайного Періоду

Оголошення ХХІV Неділя Звичайного Періоду

Оголошення I Неділя Великого Посту

Оголошення I Неділя Великого Посту

Оголошення V Неділя Звичайного Періоду

Оголошення V Неділя Звичайного Періоду