Обрати сторінку

Оголошення II Неділя Великодня Божого Милосердя

25 Квітня 2022

  1. З уваги на обставини війни треба слідкувати за оголошеннями у Фейсбуці.  
  2. Дякуємо за прибирання, просимо 6 групу. Дякую за пожертви. 
  3. Ми розпочали Пасхальний час – 50 днів радості Воскресіння. Триваймо з Ісусом Воскреслим на молитві за мир – Розарій після Служб у понеділок, вівторок, вереду і суботу, у четвер, п’ятницю і неділю перед Службою
  4. У понеділок Служба о 10:00. В інші дні  – згідно з графіком, у середу додатково у сестер о 15:00 для дітей, котрі  ходять на катехезу і світлицю. В пасхальному часі заміст Хресної Дороги у п’ятницю перед Службою о 17:30 буде виставлення Святих Дарів та Розарій. Не буде вже Служб у суботу о 18:00. У наступну Неділю благословення дітей, молоді та матерів, що чекають на народження дитини. Розпочинаємо травневі богослужіння, у травні будемо співати Літанію до Матері Божої. 
  5. Світлиця та катехеза в цьому тижні від середи. День народження в цьому тижні святкують: 25.04 – Володимир Бобанич, Кароліна Куртяк 26.04 –Юлія Поланьська 27.04 – Галина Сирко 28.04 – Максим Власюк. Нехай Бог Вас благословить. 
  6. Що до умов в воєнному стані – Храм є відкритий на молитву. Костел підключений до систему Цивільного Захисту – дзвони можуть дзвонити в час алярму. Пам’ятаймо, щоб зберігати спокій, надавати допомогу один одному та тим, котрі приїдуть до нас з території де іде боротьба. Пам’ятаймо про затемнення в час комендантської години, про виконування вказівок Цивільного Захисту. А основне – пам’ятаймо, що нашою найкращою зброєю є молитва та Євхаристія. Якщо хтось має якісь потреби – хай зголошується. В міру можливостей будемо допомагати.

Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Вам також може сподобатись

Внебовзяття Пресвятої Діви Марії

Внебовзяття Пресвятої Діви Марії

Свято Воздвиження Хреста Господнього

Свято Воздвиження Хреста Господнього

“Канікули з Богом” у Яремчі

“Канікули з Богом” у Яремчі