Оголошення I Неділя Великого Посту

06 Березня 2022 | Оголошення

Поділіться цією статтею
  1. Дякуємо за прибирання, просимо 5 групу. Дякую за пожертви.
  2. З уваги на обставини треба слідкувати за оголошеннями у Фейсбуці. Служби будуть поки що в нормальному режимі. У понеділок вівторок, середу і суботу після Служб а в четвер перед Службою – Розарій за мир. 
  3. Ми почали Великий Піст, час приготування до святкування Пасхи. Заохочую до свідомого прожиття цього періоду, до добрих постанов, до участі в хресних дорогах, до абстиненції. Кожної неділі перед Службою Гіркі Жалі. Кожної п’ятниці хресна дорога. В Великому Пості буде зміна – Богослужіння До Ісуса Милятинського буде перед Службою о 17:45. О 18:00 Євхаристія і після неї Хресна Дорога.
  4. День народження в цьому тижні святкують: 07.03 Демський В’ячеслав. 08.03 – Наталія Стаднюк 12.03 – Василь Зіняр. Нехай Бог благословить!
  5. Що до умов в воєнному стані – Храм є відкритий на молитву, хто має потребу сповіді – я на місці. Костел підключений до систему Цивільного Захисту – дзвони можуть дзвонити в час алярму. Пам’ятаймо, щоб зберігати спокій, надавати допомогу один одному та тим, котрі приїдуть до нас з території де іде боротьба. Про затемнення в час комендантської години, про виконування вказівок Цивільного Захисту. А основне – пам’ятаймо, що нашою найкращою зброєю є молитва та Євхаристія.
  6. Карітас – Спес передав на парафію гуманітарну допомогу – їжу, гігієнічні засоби. Якщо хтось має потребу – хай зголошується. 

Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Поділіться цією статтею

Залишити прохання до Ісуса Милятинського

Кожної пятниці є окреме Богослужіння до Ісуса Милятинського.
Тут можна залишити свої наміри: подяки,прохання, молитва за здоров’я, вирішення проблем, за живих та померлих.

Вам також може сподобатись

Меджугор’є 14-21 вересня

Меджугор’є 14-21 вересня

1 Вересня – новий навчальний рік нехай розпочнеться з Богом

1 Вересня – новий навчальний рік нехай розпочнеться з Богом

VII Тиждень виховання

VII Тиждень виховання

Послання Єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні з нагоди Свята Святого Сімейства

Послання Єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні з нагоди Свята Святого Сімейства