Обрати сторінку

Оголошення I Неділя Адвенту

29 Листопада 2021

Літургійний календар

    – Вівторок – Свято св. Андрія Апостола

    – П’ятниця – Спомин св. Франциска Ксаверія

    – Неділя – ІІ Неділя Адвенту.

  1. Дякую за прибирання храму. Прошу про прибирання в цьому тижні 3 групу.  Дякую за пожертви.
  2. Розпочинаємо Адвент, період підготовки на пришестя Ісуса і підготовки до Свят Різдва. Заохочую до участі в Роратах. В Понеділок, Вівторок та Середу Служба Божа Роратня о 7.30, у п’ятницю о 18.00. До участі запрошуємо не тільки дітей, але кожного, хто хоче таким чином показати свою готовність на пришестя Ісуса. 
  3. В цьому тижні І четвер, П’ятниця, Субота і Неділя місяця. У четвер о 16.45 Виставлення Святих Дарів, о 17.30 Розарій, о 18.00 Свята Меса, після неї молитви про Зцілення. У п’ятницю Сповідь від 17.00, о 17.30 Хресна Дорога, о 18.00 Служба Божа роратня і Богослужіння до Серця Ісусового та Ісуса Милятинського. У суботу о 9.00 Служба Божа з Розарієм. Після Служби продовження відвідин хворих. У неділю благословення дітей, молоді, та матерів очікуючих на народження дитини.
  4. Запрошуємо дорослих на Адвентовий День Зосередження – у сестер. Початок у суботу о 14.00, закінчення вечірньою Святою Месою о 18.00. Бажаючих прошу взяти Святе Письмо і щось для записування.
  5. Просимо дотримуватися дистанції у храмі, користатися антисептиком та масками, особливо коли є більше людей. Світлиця працює в нормальному порядку. Що до катехез – якщо батьки вважають, що діти здорові, то запрошую. 
  6. Є календарі на 2022 рік, та Євангеліє на кожний день.
  7. День народження в цьому тижні святкують: 28.11 – Целіна Король, Катерина Маліновська 29.11 – Роман Ханас 1.12 Оксана Власюк 02.12 – Гладчук Марія 03.12 – Недільська Галина 04.12 – Андрій Цьома. Нехай Господь благословить! 

Всім бажаємо гарної неділі та доброго тижня. 

Вам також може сподобатись

1 Вересня – новий навчальний рік нехай розпочнеться з Богом

1 Вересня – новий навчальний рік нехай розпочнеться з Богом

Оголошення XVІ Неділя Звичайного Періоду

Оголошення XVІ Неділя Звичайного Періоду

Оголошення ХХVIII Неділя Звичайного Періоду

Оголошення ХХVIII Неділя Звичайного Періоду